در حال انتقال به بانک ... processing...
با ما در ارتباط باشید

12875

قوانین سایت

قوانین سایت فود با مزه

 

قوانین استفاده از خدمات سایت فود با مزه :

- فود با مزه تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی در نظرات باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

- استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی و اطلاعاتی از قبیل شماره موبایل متعلق به فرد و آدرس معتبر افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری، حساب كاربر حذف خواهد شد.

- اطلاعات عضویت حقوقی حتما باید با مستندات درخواستی و بارگزاری شده کاربر مطابت داشته باشد. در غیر اینصورت عضویت حقوقی کاربر حذف خواهد شد.

- هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس و همچنین آدرس معتبر برای کاربران الزامی است.

- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

- مسئولیت عدم حضور کاربر در آدرس مشخص شده برای تحویل بسته های ارسالی بر عهده کاربر میباشد.

- هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی، انتقال مطالب و ساختار سایت به هر صورت بدون اجازه مالک ( فود با مزه ) ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

- پس از ثبت سفارش توسط شما، همکاران ما اقدام به آماده نمودن و تهیه سفارش شما خواهند نمود لذا درصورتی که به هر نحو قصد لغو سفارشی را دارید این کار باید سریعا (زیر 1 ساعت) از طریق تماس تلفنی با شماره های  ذکر شده درون سایت صورت بگیرد. در غیر اینصورت به دلیل آماده سازی محصول و ارسال آن امکان لغو وجود ندارد.

- در صورت پرداخت آنلاین و لغو سفارش (از سمت مشتری یا از سمت فود با مزه)، حداقل زمان برای بازگشت هزینه ارسالی 48 ساعت (در روزهای کاری) و به همان شماره حساب واریزی خواهد بود.

- زمان ارسال سفارشات و آماده شدن آن ها، بسته به تعداد سفارش شما ، حجم کاری و … متفاوت است. لذا در هنگام انتخاب محصول به این مورد توجه فرمایید و زمان کاری آماده سازی را مد نظر قرار دهید. چنانچه قصد  پیگیری وضعیت سفارش خود را دارید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

- تمامی مرسولات به وسیله آژانس و پیک ارسال میشود. هزینه ارسالی در خریدهای صورت گرفته در سایت در هنگام ثبت سفارش اخذ میگردد.

- کلیه سفارشات به صورت سرد بوده و در داخل سینی های ارائه شده به شما در هنگام انتخاب محصول تحویل شما میگردد.

- پس از نهایی کردن سفارش، امکان تغییر سفارش وجود نخواهد داشت.

- ابعاد سینی های فود با مزه به صورت پیش فرض 32 در 32 سانتی متر میباشد.

- سینی های ارائه شده پیش فرض به شما مشتریان عزیز به عنوان هدیه میباشد و نیازی به بازگردانی آنها نیست.

- در صورت تمایل برای برگزاری جشن ها و مراسمات ( مانند جشن تولد، دورهمی ها و ...) می بایست حداقل 10 روز کاری قبل با شماره های ارائه شده در سایت تماس گرفته شود.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما مشتری گرامی

سایت فود با مزه


    دسته‌های قوانین سایت

    logo

    طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود و نمی‌خواهد افراد روی متن های موجود تمرکز کنند.

    طراحی و توسعه : نونگار پردازش کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

    قوانین سایت