در حال انتقال به بانک ... processing...
با ما در ارتباط باشید

12875

شرایط عودت و ارجاع

18 اسفند 1399 | 10:10

از آنجائیکه حفظ رضایت‌مندی مشتریان در اولویت فعالیت‌های شرکت شهاب دارواست، این شرکت امکان بازگرداندن و تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان را با توجه به شرایط عمومی ارجاع کالا فراهم نموده است.

 

شما می‌توانید کالای خریداری شده را (درصورت باز نکردن پوشش دور بسته‌بندی محصول) و عدم مخدوش کردن برچسب اصالت کالا تا 7 روز پس از دریافت کالا با انجام مراحل بازگشت کالا مرجوع نمایید.

کارشناسان خدمات پس از فروش بعد از بررسی درخواست‌های اعلام شده در مورد تعویض، جایگزینی یا استرداد هزینه تصمیم گیری می‌کنند.

تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر در انباراست.

 

عودت وجه :

در تمامی مواردی که نیاز به عودت وجه و واریز مبلغ به حساب مشتری می باشد بین 24 تا 48 ساعت کاری(به جز پنج شنبه و جمعه) از زمان هماهنگ شده با تیم خدمات مشتریان شهاب دارو وجه مورد نظر به حساب مشتری واریز خواهد شد.

دلایلی که می توانید کالای خریداری شده را عودت دهید  به ترتیب و شرح زیر است:

 

عدم تطابق کالا با سلیقه مشتری (عودت سلیقه ای ):

 

در این صورت، تنها تا 7 روز کاری کالا، در صورتی پس گرفته می شود که پلمپ محصول باز نشده باشد و برچسب آن نیز مخدوش نشده باشد.

 توجه داشته باشید که هزینه عودت کالا به دلیل عدم تطابق با سلیقه به عهده مشتری می باشد.

 

قابل ذکر است که در مورد کالاهای خاص (منظور از کالای خاص لوازم مربوط به گروه ابزار آرایش صورت و ناخن می‌باشد) امکان عودت سلیقه ای وجود ندارد.

 

به دلیل عدم تطابق کالا با فاکتور:

اگر کالای خریداری شده و ثبت شده در فاکتور خرید شما با کالایی که تحویل گرفته اید تطبیق نداشت، در صورت باز نشدن پلمپ محصول و عدم مخدوش کردن برچسب آن می توانید کالا را بازگردانید.

هزینه عودت کالا به دلیل عدم تطابق با فاکتور خرید به عهده شهاب دارو می باشد.

 

معیوب شدن محصولات حین فرایند ارسال :

در صورتی که محصول خریداری شده در بسته شما در حین فرایند ارسال به هر دلیل دچار شکستگی، نشتی و یا به طور کلی از سلامت ظاهری خود خارج شده باشد، مسئولیت و هزینه تعویض و یا ارجاع کالا بر عهده شهاب دارو خواهد بود.

 

انصراف از خرید :

در صورت انصراف از خرید، از دریافت بسته خود چه سفارش تهران و چه سفارش شهرستان خودداری نمایید.

 

 

در تمامی موارد فوق، لطفا با تیم خدمات مشتریان شهاب دارو تماس بگیرید و از هرگونه اقدام یکجانبه خودداری فرمایید، کارشناسان ما به محض تماس شما و پس از بررسی موارد یاد شده هماهنگی های لازم جهت عودت و یا تعویض کالا را با شما انجام خواهند داد.

جهت هماهنگی برای عودت و یا تعویض کالا با واحد امور مشتریان به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.


logo

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود و نمی‌خواهد افراد روی متن های موجود تمرکز کنند.

طراحی و توسعه : نونگار پردازش کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

شرایط عودت و ارجاع